EREĞLİ ALÜMİNYUM VE AMBALAJ A.Ş

Ereğli A.Ş. 2021 yılında; Satış ve Genel Müdürlük; İstanbul, Fabrika; Zonguldak-Ereğli’de kurulmuştur.

Ereğli AŞ, yenilikçi, dinamik ve sürdürülebilir üretim kabiliyetlerinin yanı sıra “Esnek ambalaj ve endüstriyel ürünler” alanında da “Zamanında Kaliteli Ürün” ilkesiyle faaliyet göstermektedir.

Gıda ambalajı, Ürün ambalajı, Kablo folyosu ve Boru folyosu alanlarında 14 ülkede 90’dan fazla iş ortağı ile çalışıyoruz. Bu sayı her geçen gün artmaktadır.

İstanbul Ataşehir’de ki merkez ofisimizde deneyimli satış ekibimiz, hızlı ve sürdürülebilir çözümler sunarak, değerli iş ortaklarımıza hizmet vermektedir.

Ereğli Organize Sanayi Bölgesinde 6000m2 alana ve 50 kişilik deneyimli kadrosuna sahip olan Ereğli AŞ, yüksek teknolojiye sahip makine parkı, Ar-Ge odaklı çalışma anlayışı ile kapasitesini ve istihdamını artırmaktadır.

VİZYONUMUZ/ MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde; Yenilikçi ve teknolojik çözümlerle fark yaratarak, “İnsan, Çevre, Kalite” prensiplerimiz doğrultusunda, her geçen gün gelişerek ilerlemektir.

0
Çeşit Ürün
0
İş Ortağı
0
Ülkeye Hizmet

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

ÇÖZÜM ORTAĞI

Yüksek üretim, zamanında teslimat, kalite, satış ve satış sonrası tecrübemiz ile sizlere çözüm ortağınız olmayı sunuyoruz.

GENİŞ HİZMET AĞI

Türkiye, Avrupa, Güney Amerika, Orta Asya, Kuzey Afrika ve İskandinav bölgelerinde 90’ın üzerinde firmayla iş ortaklığımız bulunmaktadır.

HIZLI & ETKİLİ ÇÖZÜMLER

Dinamik ekibimiz ve üstün kalite anlayışımızla, siz değerli iş ortaklarımıza hızlı & etkili çözümler sunmaya devam ediyoruz.

ESNEK ÜRETİM SİSTEMİ

Sizlere, sürekli büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen anlayışımızla taleplerinize uygun üretim yapılandırması sunmaktayız.

Fabrikamızdan Fotoğraflar

OUR CLIENTS